Op 7 en 8 maart organiseert harmonie St. Petrus uit Gulpen weer een van haar befaamde themaconcerten. Deze keer ter ere van het 200-jarig bestaan van de Gulpener Bierbrouwerij.

Met bekende melodieën wordt 200 jaar geschiedenis van de bierbrouwerij muzikaal verbeeld door de harmonie o.l.v. dirigent Harrie Broun. In meerdere opzichten een bijzonder concert.

Zo wordt er medewerking verleend door Beppie Kraft en Fleur Franssen. Begeleid door de harmonie zullen beiden bekende liederen ten gehore brengen. Beppie Kraft behoeft als koningin van het Limburgse lied geen toelichting, De sopraan Fleur Franssen studeert aan de Musikhochschule in Keulen en trad in december 2025 nog op met het Portuguese Philharmonic Orchestre. De presentatie is in handen van Floor Bracher. Deze jeugdige Gulpense is een van de talenten die voortkomt uit het schoolcabaret van het Sophianum. Zij trad als zangeres al eens op in de TV show van Humberto Tan en ontving recentelijk het gemeentelijk jeugdlintje voor haar inzet in de gemeenschap.

Ook oud-leden van de partij…

Ook bijzonder is dat de harmonie voor dit concert oud-leden heeft uitgenodigd deel te nemen aan dit project. Leden die om diverse reden gestopt waren als muzikant, bijvoorbeeld vanwege studie. Waarvan een aantal inmiddels is afgestudeerd of gesetteld met werk en gezin, maar die nu een mooie gelegenheid hebben om hun hobby weer eens op te pakken. Dit leidt tot een uitbreiding van het orkest met 10 muzikanten.

Het concert is op zaterdag 7 maart om 20.00 uur en op zondag 8 maart om 14.00 uur in gemeenschapshuis ’t Gulperhoes aan de Rosstraat in Gulpen.

Kaarten zijn à € 12,50 verkrijgbaar bij het Brouwlokaal van de Brouwerij aan de Rijksweg of via het secretariaat van de harmonie: secretaris@harmoniegulpen.nl of via tel. 06-46373591.

- Advertentie -
Vorig artikelVanaf vrijdag 20 febr. t/m Goede Vrijdag 3 april: Twaalvuurtje voor de Vrede in de Veertigdagentijd

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in